ŁOWILI Z NAMI

Przez kilka lat działalności firmy odwiedziło nas wielu bardzo znanych w świecie wędkarzy. Są to ludzie, którzy idąc na ryby, idą do pracy.  Cieszy nas bardzo, że mieliśmy okazję gościć ich na naszych łowiskach. Jesteśmy dumni, że tak znane osoby wybrały naszą firmę jako cel  wędkarskich podróży. 

Babs Kijewski

Dziennikarka pracująca z wieloma czasopismami wędkarskimi. Łowi ryby na całym świecie i pracuje dla dużych firm wędkarskich: Lowrance, Qantum. Wystąpiła w wielu fimach wedkarskich.

Alexej Shanin

Wędkarz zawodowy, pomimo młodego wieku ma ogromne doświadczenie. Członek spinningowej reprezentacji Rosji. Kilkukrotny Mistrz Świata w wędkarstwie spinningowym. Autor wielu tekstów w czasopismach wędkarskich. Tester sprzętu wędkarskiego.

Andy Bowman

  Jeden z najbardziej rozpoznawalnych wędkarzy na świecie. Wędkarz, który uwielbia łowić wszelkie ryby przy użyciu wędki muchowej. Ma na swoim koncie nawet marliny! Andy jest również korespondentem wielu znanych czasopism wędkarskich w Europie.

Piotr Motyka 

Właściciel największej w Polsce firmy turystyczno-wędkarskiej Eventur Fishing. Zjeździł z wędką cały świat. Łowił przeróżne gatunki ryb, od słodkowodnych po wielkie ryby morskie. Autor wielu tekstów w czasopismach wędkarskich.

Grzegorz Zarębski

Legenda polskiego spinningu. Jedyny człowiek w Polsce, który był nieprzerwanie przez 21 lat w Spinningowej Kadrze Narodowej. Niezliczona ilość sukcesów w karierze zawodnika, między innymi Mistrz Świata, dwukrotny Mistrz Europy. Autor tekstów wędkarskich.

Willem Stolk

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych wędkarzy na świecie. Przewodnik wędkarski na wodach Holandii. Tester sprzętu Shimano i Rapala. Występował w wielu filmach wędkarskich. Współpracuje z czasopismami wędkarskimi. Zwycięzca dużej ilości zawodów wędkarskich.

Jurgen Haese

Znany niemiecki wędkarz, właściciel firmy Thing Big. Tester sprzętu wędkarskiego Shimano/Yasei. Łowca wielu rekordowych ryb, w tym szczupaków blisko 130 centymetrowych. Występuje w filmach wędkarskich i pisze teksty w prasie wędkarskiej.

Piotr Piotrowski

Właściciel czasopisma "Wędkarski Świat". Zawodnik i autor tekstów w prasie wędkarskiej. Twórca filmów o tematyce wędkarskiej. Zwiedził z wędką i kamerą "kawał świata".

Uwe Pinau

Jeden z najbardziej znanych wędkarzy w Niemczech. Podróżuje z wędką po całym świecie. Na co dzień Prezydent Niemieckiej Federacji łowców szczupaków. Wystąpił w kilku filmach wędkarskich. Pisze teksty, które pubikują znane magazyny wędkarskie w całej Europie.

Marek Szymański

Zastępca redaktora naczelnego czasopisma Wędkarski Świat. Łowca wielkich sumów, troci, łososi, boleni i innych drapieżników. Nie interesują go małe ryby. Autor książki "Wędkarstwo rzeczne", występował w filmach wędkarskich. Autor niezliczonej ilości tekstów wędkarskich.

Gregor Babiarz

Właściciel niemieckiej firmy Hybrida Wobbler. Zapalony łowca pstrągów i szczupaków. Wystąpił w kilku filmach wędkarskich. Autor tekstów w największych czasopismach wędkarskich w Niemczech.

 Rob Kraaijeveld

Dziennikarz największego czasopisma wędkarskiego w Holandii Beet. Jeden z najbardziej znanych łowców drapieżników w Holandii. Wśród łowców szczupaków uważany za "guru". Złowił niezliczoną ilość wielkich drapieżników. Specjalizuje się w łowieniu wielkich okoni. Twórca jednego z najpopularniejszych jerków w Holandii.

Bram Bokkers

Pracuje w największej agencji prasowej w Holandii. Świetny fotograf, specjalizujący się w zdjęciach o tematyce wędkarskiej. Jego fotografie można zobaczyć w wielu czasopismach wędkarskich na całym świecie. Zapalony wędkarz.

Mark Michan

Legenda niemieckiego wędkarstwa. Właściciel firmy jerkbait.com. „Ojciec” niemieckiej szkoły jerkowania. Twórca serii wędzisk do łowienia szczupaków. Łowca wielu wspaniałych drapieżników.

Maciej Rogowiecki

Kierownik biura Eventur Fishing. Przewodnik i autor tekstów w czasopismach wędkarskich. Wystąpił w kilku filmach. Jego fotografie można zobaczyć w wielu czasopismach wędkarskich. Łowca niezliczonej ilości szczupaków i innych drapieżników. Z wędką zjeździł "cały świat"

Michael Shortt

Właściciel uznanej szkoły muszkarstwa Flatfield Flyfihing. Doskonały wędkarz z ogromnym doświadczeniem. Promotor sprzętu wędkarskiego oraz publicysta i fotograf wędkarski. Współpracownik kilku magazynów wędkarskich na Wyspach Brytyjskich min. Fly Fisher.

Kamil Walicki

Dziennikarz czasopisma "Wędkarstwo moje hobby" Autor artykułów, fotograf, redaktor, scenarzysta. Wystąpił w wielu filmach wędkarskich. Spędza nad woda każdą wolną chwilę, miłośnik przyrody. Zakochany w królowej polskich rzek - Wiśle.

Ilja Schierbaum

Kompozytor, filmowiec, fotografik, publicysta. Ponadto podróżnik oraz wszechstronny wędkarz. Twórca wielu filmów oraz prezentacji i wystaw fotografii wędkarskiej. Współpracuje z największymi tytułami niemieckojęzycznych magazynów wędkarskich, min Fish&Fang.

Paweł Mirecki

Założyciel i redaktor naczelny magazynu "Wędkarstwo moje hobby". Z zamiłowania publicysta wędkarski. Miłośnik ryb łososiowatych uganiając się za nimi zjeździł wszystkie znane miejsca na świecie. Zauroczony irlandzkimi rzekami.