Galeria

 • Irlandzkie szczupaki to temat rzeka, ludzie którzy łowili te drapieżniki w innych krajach (Szwecja, Holandia, Niemcy) nie mogą się nadziwić walecznością tutejszych ryb. Powiadają, że są najsilniejsze na świecie. Świetne warunki jakie mają tutejsze szczupaki spowodowały piękne przyrosty. Po napłynięciu na odpowiednie łowisko nierzadko łowi się kilka metrowych ryb z jednego miejsca! A w każdej chwili możemy zaciąć rybę znacznie większą. Walka jest zawsze niesamowicie mocna i dynamiczna, odjazdy, wyskoki itd. Dodatkowym atutem tutejszych wód jest to, że niewielu miejscowych wędkarzy nastawia się na połów tego gatunku.
  Katalog: 01szczupaki
  Ilość zdjęć: 91
 • Pstrąg potokowy, jak sama nazwa mówi powinien żyć w potokach. Irlandia jest jednym z niewielu miejsc na świecie gdzie pstrąg potokowy zadomowił się w jeziorach. Doskonałe warunki jakie tam znalazł, ilość pożywienia i obszar wody spowodowały, że pstrągi zaczęły niesamowicie rosnąć. W ciągu roku łowionych jest dużo ryb o masie przekraczającej 4,5kg nazywanych Ferox-ami a największy o jakim słyszałem to blisko 15 kilowa ryba! Nigdzie na świecie nie znajdziecie drugiego takiego miejsca gdzie pstrąg o długości 70 cm nie robi na nikim większego wrażenia!
  Katalog: 02pstragi
  Ilość zdjęć: 82
 • Łosoś atlantycki, niesamowicie silny, podczas holu sprawiający wrażenie torpedy która chce zdemolować rzekę, zwrotny, przebiegły i dający niesamowitą satysfakcję po złowieniu. Wielkie ciągi tarłowe dają nam szanse przeżyć niesamowite chwile i sprawić, że poczujemy się spełnieni wędkarsko. Ilość ryb które wchodzą na tarło do rzek Irlandii jest naprawdę imponująca niewiele miejsc na świecie może konkurować pod tym względem z Irlandią.
  Katalog: 03lososie
  Ilość zdjęć: 31
 • Tutaj znajduje się tylko część zdjęć ryb, które złowili nasi Goście na wyprawach z naszymi przewodnikami. Jeśli chcecie zobaczyć wiecej, zapraszamy do przejżenia aktualności, tam jest tego więcej, sporo wiecej...
  Katalog: 04goscie
  Ilość zdjęć: 172