Aktualności

24.01.2016 - 20:19 Autor: Jacek Gorny

Wyprawa na sandacze - Niemcy 2016!

WIELKIE SANDACZE (NIEMCY) 

Wyprawa dla 5 osób na wielkie sandacze w terminie 01.06 - 04.06  i 04.06-08.06

W sezonie 2014 pierwszy raz odwiedzilismy z klientami nasze wspaniałe łowisko sandaczy (i nie tylko). Wyprawa wypadła super, więc i w tym roku planujemy odwiedzić naszą "tajna" wodę. Oto relacja z ostatniej wyprawy: http://www.fishingireland.pl/aktualnosci/widok-newsa/article/wyprawa-na-sandacze-wrocilismy.html Zapraszamy w sezonie 2016, w którym przygotowaliśmy dla Państwa dwa, czterodniowe terminy!

Dla kogo jest ta wyprawa:

Wyprawa jest skierowana do tych z Państwa, którzy marzą o złowieniu wielkiego sandacza. Ryby o wymiarach 75-90cm+. Ta wyprawa to okazja aby poznać techniki i „tajne” sposoby połowu tego wspaniałego drapieżnika. Przewodnik omówi wszystko bardzo dokładnie i pokaże jak zmontować zestawy. Dzięki temu będą Państwo mogli próbować swoich sił na prywatnych wyprawach. Będziemy łowić na najlepszym jeziorze w Niemczech, gdzie populacja wielkich sandaczy jest bardzo duża. Przewodnikami na wyprawie będą dośiwadczeni łowcy tej ryby. Mający na koncie wiele wspaniałych okazów. Termin wyprawy przypada na najlepszy okres w skali roku. Ryby wtedy intensywnie żerują i złowienie wielu pięknych sandaczy jest pewne. Przyłowami będą duże szczupaki, okonie i sumy!

W sezonie 2016 za namową naszych klientów przygotowaliśmy dla Państwa pewne usprawnienie, które pozwoli nam być nad wodą w obu, najlepszych porach żerowania (świt i zmierzch). Będziemy mieszkać nad samą wodą! Dotychczas dojeżdżaliśmy do łowiska, co niepotrzebnie pochłaniało cenny czas i zmuszało nas do wybierania pomiędzy świtem, a zmierzchem. Tamtejsze łowisko nie ma ogólnie dostępnej  bazy noclegowej, co sprawia, że wędkuje tam niewiele osób. Mimo to w sezonie 2016 nasze noclegi będą nad samą wodą! Stanęliśmy na głowie aby to załatwić i udało się! Dzięki temu aktywnie wykorzystamy obie, najlepsze pory! W między czasie, w południe  spłyniemy do obozu zregenerować siły i zjeść ciepły posiłek. W ten sposób w ciągu tych czterech dni ominą nas "słabsze" południowe godziny a zamienimy je na najlepszy czas żerowania. Takie rozwiązanie pozwoli złowić jeszcze większą ilość dużych sandaczy, choć dotychczas nikt raczej nie mógł narzekać na  ilości mętnookich, które tam łowiliśmy!

Program wyprawy:

Program wyprawy:

 • PIERWSZA GRUPA
 • 01.06 - dojazd i zakwaterowanie.
 • 01-04 - 4 dni łowienia sandaczy wraz z niezbędnym instruktarzem.
 • 04.06 - około godziny 15.00 zakończenie wyprawy.
 • DRUGA GRUPA
 • 04.06 - dojazd i zakwaterowanie.
 • 05-08 - 4 dni łowienia sandaczy wraz z niezbędnym instruktarzem.
 • 08.06 - około godziny 15.00 zakończenie wyprawy.

CENA 700 EURO OSOBA

W cenę wliczone jest:

 • 4 dni łowienia.
 • Opieka doświadczonego przewodnika.
 • Łodzie wędkarskie
 • Sprzęt wędkarski.
 • Pełne wyżywienie (śniadanie, lunch nad wodą, obiadokolacja).
 • Napoje, ciepłe i zimne.
 • Zakwaterowanie.
 • Licencje.

 Jacek Gorny - Właściciel firmy. Wędkarz sprawnie posługujący się wieloma metodami wędkarskimi. Łowca niezliczonej ilości rekordowych okazów wielu gatunków. Zawodnik wędkarski, mający na koncie wiele zwycięstw, między innymi w międzynarodowych zawodach w połowie ryb drapieżnych Predator Tour 2012. W sezonie 2013 i 2015 zdobywca złotego medalu na Międzynarodowych Spinningowych Mistrzostwach Czech, zwyciezca Spinningowych Mistrzostw Irlandii 2013 i 2014,  zdobywaca brązowego medalu na Spinningowych Mistrzostwach Świata 2013 i srebrnego medalu na Predator Tour Ireland 2015. Jacek jest cierpliwym wędkarzem, ciężko pracującym na sukces swoich Klientów. Jego najważniejszym atutem jest to, że nigdy nie składa "broni" Zawsze walczy o wynik do ostatniej minuty wyprawy! Jacek jest również testerem w  firmie Dragon. Autor tekstów wędkarskich w czasopismach: Wędkarstwo moje hobby, Wędkarski Świat, Wędkarz Polski i Morski Łowca.

Grzegorz Zarębski - Człowiek legenda... Jedyny zawodnik w Polsce, który ma 20 letni staż w Spinningowej Kadrze Narodowej. Zwycięzca niezliczonej ilości zawodów wedkarskich. Posiada międzyinnymi tytuły: Spinningowy Mistrz Świata (Łotwa), dwukrotny Mistrz Europy w łowieniu szczupaków (Szwecja), Wicemistrz Europy w łowieniu szczupaków (Irlandia), Mistrz Polski, Międzynarodowy Mistrz Czeskiej Republiki i wiele innych. Grzegorz jest również doświadczonym przewodnikiem wedkarskim na wodach Niemiec i Norwegii. Nazywany "Ojcem polskiego spinningu". Autor wielu bardzo skutecznych technik wędkarskich na wszelkie możliwe drapieżniki. Łowca niezliczonej ilości rekordowych sandaczy i innych drapieżników. Od 10 lat z powodzeniem łowi piękne ryby w wodach na terenie Niemiec. Super kompan na łodzi i wspaniały nauczyciel. Grzegorz publikuje również w czasopismach wędkarskich.

Do góry