Aktualności

14.01.2015 - 21:01 Autor: Jacek Gorny

Wielkie sandacze! Wyprawa do Niemiec

Zapraszamy na sandacze w czerwcu. Termin nie jest przypadkowy. Duże sandacze łowi się tam cały sezon, ale łowisko jest całkowicie zamknięte do połowów z łodzi w okresie 1 stycznia - 31 maja, czyli ryby nie widzą żadnych przynęt przez niemal pół roku! Nie muszę chyba nikomu mówić, co się tam dzieje w czerwcu :-D

 Tutaj można zobaczyć opis czterodniowej wyprawy w sezonie 2014: http://www.fishingireland.pl/aktualnosci/widok-newsa/article/wyprawa-na-sandacze-wrocilismy.html

Dla kogo jest ta wyprawa:

Wyprawa jest skierowana do tych z Państwa, którzy marzą o złowieniu wielkiego sandacza. Ryby o wymiarach 75-90cm+. Ta wyprawa to okazja aby poznać techniki i „tajne” sposoby połowu tego wspaniałego drapieżnika. Przewodnik omówi wszystko bardzo dokładnie i pokaże jak zmontować zestawy. Dzięki temu będą Państwo mogli próbować swoich sił na prywatnych wyprawach. Będziemy łowić na najlepszym jeziorze w Niemczech, gdzie populacja wielkich sandaczy jest bardzo duża. Przewodnikami na wyprawie będą dośwadczeni łowcy tej ryby. Mający na koncie wiele wspaniałych okazów. Termin wyprawy przypada na najlepszy okres w skali roku. Ryby wtedy intensywnie żerują i złowienie kilku pięknych sandaczy dziennie jest niemal pewne.

Przewodnikami na wyprawie będą: 

Jacek Gorny. Wędkarz sprawnie posługujący się wieloma metodami wędkarskimi. Łowca niezliczonej ilości rekordowych okazów wielu gatunków. Zawodnik wędkarski, mający na koncie wiele zwycięstw, między innymi w międzynarodowych zawodach w połowie ryb drapieżnych Predator Tour 2012. W sezonie 2013 zdobywca złotego medalu na Międzynarodowych Spinningowych Mistrzostwach Czech, zwyciezca Spinningowych Mistrzostw Irlandii 2013 i zdobywaca brązowego medalu na Spinningowych Mistrzostwach Świata 2013. Jacek jest cierpliwym wędkarzem, ciężko pracującym na sukces swoich Klientów. Jego najważniejszym atutem jest to, że nigdy nie składa "broni" Zawsze walczy o wynik do ostatniej minuty wyprawy! Jacek jest również testerem w polskiej firmie Dragon http://www.firmadragon.pl/ Autor tekstów wędkarskich w czasopismach: Wędkarstwo moje hobby, Wędkarski Świat, Wędkarz Polski i Morski Łowca.

Grzegorz Zarębski. Człowiek legenda... Jedyny zawodnik w Polsce, który ma 20 letni staż w Spinningowej Kadrze Narodowej. Zwycięzca niezliczonej ilości zawodów wedkarskich. Posiada międzyinnymi tytuły: Spinningowy Mistrz Świata (Łotwa), dwukrotny Mistrz Europy w łowieniu szczupaków (Szwecja), Wicemistrz Europy w łowieniu szczupaków (Irlandia), Mistrz Polski, Międzynarodowy Mistrz Czeskiej Republiki i wiele innych. Grzegorz jest również doświadczonym przewodnikiem wedkarskim na wodach Niemiec i Norwegii. Nazywany "Ojcem polskiego spinningu". Autor wielu bardzo skutecznych technik wędkarskich na wszelkie drapieżniki. Łowca niezliczonej ilości rekordowych sandaczy i innych drapieżników. Od 10 lat z powodzeniem łowi piękne sandacze w wodach na terenie Niemiec. Super kompan na łodzi i wspaniały nauczyciel. Grzegorz publikuje również w czasopismach wędkarskich.

W sezonie 2015 przygotowaliśmy dla państwa  trzy terminy.

  31.05- 05.06 -4 dni łowienia/6 osób

 07.06- 12.06- 4 dni łowienia/4 osoby

 12.06-17.06 - 4 dni łowienia/4osoby

 

Cena 660 euro osoba*

W cenę wliczone jest:

  • 4 dni łowienia.
  • Opieka doświadczonego przewodnika.
  • Łodzie wędkarskie
  • Sprzęt wędkarski.
  • Pełne wyżywienie (śniadanie, lunch nad wodą, obiadokolacja).
  • Napoje, ciepłe i zimne.
  • Zakwaterowanie.
  • Transfery z/na łowisko.
  • Licencje.

* W cenę nie są wliczone przeloty samolotem. Które w dniu dzisiejszym (08.01.2015) wynoszą 120 euro za osobę.

Do góry