Aktualności

25.01.2014 - 13:58 Autor: Jacek Gorny

Wielkie sandacze! Wyprawa do Niemiec!

Wyprawa dla 6 osób na wielkie sandacze w terminie 31.05 - 05.06  

Termin nie jest przypadkowy. Duże sandacze łowi się tam cały sezon, ale łowisko jest całkowicie zamknięte do połowów z łodzi w okresie 1 stycznia - 31 maja, czyli ryby nie widzą żadnych przynęt przez niemal pół roku! Nie muszę chyba nikomu mówić, co się tam dzieje w pierwszych dniach czerwca :-D

Pierwszy raz organizujemy wyprawę na nasze "tajne" łowisko sandaczy. Do tej pory łowiliśmy tam tylko prywatnie, trzymając w tajemnicy "perełkę" którą udało się nam znaleźć. Jezioro w którym złowienie sandacza przekraczającego 80cm nikogo nie dziwi! Częstym przyłowem są okonie powyżej 40cm, duże szczupaki, a nawet sumy! Grupa będą opiekowali się przewodnicy wędkarscy, doświadczeni łowcy sandaczy.

Dla kogo jest ta wyprawa:

Wyprawa jest skierowana do tych z Państwa, którzy marzą o złowieniu wielkiego sandacza. Ryby o wymiarach 75-90cm+. Ta wyprawa to okazja aby poznać techniki i „tajne” sposoby połowu tego wspaniałego drapieżnika. Przewodnik omówi wszystko bardzo dokładnie i pokaże jak zmontować zestawy. Dzięki temu będą Państwo mogli próbować swoich sił na prywatnych wyprawach. Będziemy łowić na najlepszym jeziorze w Niemczech, gdzie populacja wielkich sandaczy jest bardzo duża. Przewodnikami na wyprawie będą dośwadczeni łowcy tej ryby. Mający na koncie wiele wspaniałych okazów. Termin wyprawy przypada na najlepszy okres w skali roku. Ryby wtedy intensywnie żerują i złowienie kilku pięknych sandaczy dziennie jest niemal pewne.

Przewodnikami na wyprawie będą: 

Jacek Gorny. Wędkarz sprawnie posługujący się wieloma metodami wędkarskimi. Łowca niezliczonej ilości rekordowych okazów wielu gatunków. Zawodnik wędkarski, mający na koncie wiele zwycięstw, między innymi w międzynarodowych zawodach w połowie ryb drapieżnych Predator Tour 2012. W sezonie 2013 zdobywca złotego medalu na Międzynarodowych Spinningowych Mistrzostwach Czech, zwyciezca Spinningowych Mistrzostw Irlandii 2013 i zdobywaca brązowego medalu na Spinningowych Mistrzostwach Świata 2013. Jacek jest cierpliwym wędkarzem, ciężko pracującym na sukces swoich Klientów. Jego najważniejszym atutem jest to, że nigdy nie składa "broni" Zawsze walczy o wynik do ostatniej minuty wyprawy! Jacek jest również testerem w polskiej firmie Dragon http://www.firmadragon.pl/ i w niemieckiej firmie Hybrida Wobbler  hybridateam.com/  Autor tekstów wędkarskich w czasopismach: Wędkarstwo moje hobby, Wędkarski Świat, Wędkarz Polski i Morski Łowca.

Grzegorz Zarębski. Człowiek legenda... Jedyny zawodnik w Polsce, który ma 20 letni staż w Spinningowej Kadrze Narodowej. Zwycięzca niezliczonej ilości zawodów wedkarskich. Posiada międzyinnymi tytuły: Spinningowy Mistrz Świata (Łotwa), dwukrotny Mistrz Europy w łowieniu szczupaków (Szwecja), Wicemistrz Europy w łowieniu szczupaków (Irlandia), Mistrz Polski, Międzynarodowy Mistrz Czeskiej Republiki i wiele innych. Grzegorz jest również doświadczonym przewodnikiem wedkarskim na wodach Niemiec i Norwegii. Nazywany "Ojcem polskiego spinningu". Autor wielu bardzo skutecznych technik wędkarskich na wszelkie drapieżniki. Łowca niezliczonej ilości rekordowych sandaczy i innych drapieżników. Od 10 lat z powodzeniem łowi piękne sandacze w wodach na terenie Niemiec. Super kompan na łodzi i wspaniały nauczyciel. Grzegorz publikuje również w czasopismach wędkarskich.

Program wyprawy:

 • 31.05 - przelot samolotem i zakwaterowanie
 • 01-04 - 4 pełne dni łowienia sandaczy wraz z niezbędnym instruktarzem.
 • 05.06 - transfer na lotnisko i przelot samolotem

Cena 570 euro osoba*

W cenę wliczone jest:

 • 4 dni łowienia.
 • Opieka doświadczonego przewodnika.
 • Łodzie wędkarskie
 • Sprzęt wędkarski.
 • Pełne wyżywienie (śniadanie, lunch nad wodą, obiadokolacja).
 • Napoje, ciepłe i zimne.
 • Zakwaterowanie.
 • Transfery z lotniska.
 • Licencje.

* W cenę nie wliczone są przeloty samolotem. Które w dniu dzisiejszym (25.01.2014) wynoszą 110 euro za osobę.

miejsce zakwaterowania

Do góry