Aktualności

04.10.2011 - 21:55 Autor: Jacek Gorny

W pogoni za Feroxem- podsumowanie sezonu

Uff, właśnie skończył się kolejny sezon w połowie pstrągów.
Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy galerię Pstrągów złowionych w sezonie 2011.
Wszystkie ryby zostały złowione na dwóch łodziach prze naszych Gości oraz nas samych.
To był wyjątkowy sezon. Tego roku byliśmy świadkami wspaniałych połowów Ogromnych Dzikich Pstrągów na Jeziorze Corrib. Wiele ryb przekroczyło masę 15 funtów a rekordowa ryba przekroczyła magiczną granicę 20 funtów!
W trakcie sezonu mieliśmy przyjemność gościć wspaniałych wędkarzy oraz przedstawicieli polskich oraz zagranicznych magazynów wędkarskich min z Niemiec, Irlandii, Holandii.
To dzięki Wam z sezonu na sezon, nasz serwis staje się silniejszy i bardziej atrakcyjny. Nasze łowiska regularnie obdarzają nas i naszych Gości wspaniałymi okazami Pstrągów i właśnie dlatego z wdzięczności dla Natury wszystkie nasze Pstrągi odzyskują wolność by mogły rosnąć jeszcze większe!
Dziękujemy wszystkim którzy zdecydowali się zapolować z nami na tę wyjątkową rybę. Prawdziwą przyjemnością było obserwowanie Waszych twarzy w chwilę po złowieniu Feroxa i pobiciu swojego dotychczasowego rekordu.
Tymczasem dziękując naszym Gościom liczymy na ponowne spotkanie w przyszłym roku na Jeziorze Corrib- najlepszym łowisku Ogromnych Dzikich Pstrągów na świecie.
Już teraz nie możemy doczekać się kolejnego sezonu aby dzielić z Wami wyjątkowe chwile i emocje towarzyszące polowaniu na Feroxa.
A dla tych z Was którzy ciągle zastanawiają się czy warto-  obejrzyjcie zdjęcia. Wy również macie szansę dołączyć do grona szczęśliwców którzy mogą pochwalić się złowieniem ogromnego Pstrąga!

Do Zobaczenia!

Tu wersja filmowa: www.fishingireland.pl/filmy.html

 

 

Do góry