Aktualności

30.10.2012 - 22:11 Autor: Jacek Gorny

Przełom lata i jesieni...

Czas na zaległy raport... Zdjęcia jeszcze z września, ale jakoś nie było czasu. Byliśmy mocno zajęci szykowaniem oferty na sezon 2013. Będzie sporo niespodzianek! Szczegóły wkrótce...

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z początku jesieni. Końcówka sierpnia i wrzesień poświęciliśmy łowieniu łososiowatych w rzekach. Troszkę musiałem się z nimi przeprosić, ponieważ zaniedbałem ten typ łowienia... Tutaj, jeśli tylko wie się co i jak, złowienie kilku pstrągów potokowych w rozmiarach 50-60cm i większych nie jest niczym nadzwyczajnym. Dodatkową atrakcją na niektórych rzekach są częste przyłowy łososia atlantyckiego. Łowienie takich ryb jednocześnie w tej samej rzece jest niesamowite i trudno znaleźć drugie takie miejsce w Europie gdzie kolejny potokowiec 50cm+ staje się nagle codziennością... Ale jak wspomniałem, był czas w którym zaniedbałem rzekę. To czas w którym uganiałem się po jeziorze za większym bratem naszego pstrąga czyli Feroxem. Tak czy inaczej temat rzeki powraca i zapraszamy wszystkich chętnych na wyprawy w przyszłym sezonie. Wielkie emocje gwarantowane!

Tej wielkości pstrągi tu są normą...
Słońce, czy deszcz - biorą...

Wyjątkowy spaślak...
Walczą zacięcie


A na zdjęciach prezentują się wspaniale


Co jakiś czas łosoś przetestuje nasz zestaw
A później znów pstrągi...
...pstrągi...
i pstrągiSama rzeka i okolice piękne...Ten zwiał nim zrobiłem dobre foto...Absolutny nr 1 - Hybrida K4
Oczywiście były i Feroxy...

Były też i szczupaki. Tu temat się nie zmienia od lat. Wszystko jest dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Ciągła, ciężka praca naszych przewodników skutkuje regularnymi połowami dużych szczupaków o każdej porze roku. W każdym sezonie dochodzą nowe łowiska i dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci wrócą z wyprawy bardzo zadowoleni. To co inni dopiero poznają, my znamy od lat. Dzięki temu zawsze jesteśmy kilka kroków z przodu!

 

Jacek Gorny

Do góry