Aktualności

06.01.2011 - 19:10

Polska, Rosja, Łotwa, czyli kilka dni na wodzie

Pod koniec listopada wraz z Tomkiem gościliśmy grupę wędkarzy, było dwóch z Polski (świeżo upieczony Mistrz świata Grzegorz zarębski i Piotr Piotrowski- właściciel WŚ), dwóch z Rosji (trzykrotny Mistrz Świata w łowieniu pstrągów Alexej Shanin oraz Vadim właściciel największej Moskiewskiej telewizji wędkarskiej) i kolejna para z Łotwy (dystrybutorzy przynęt Izumi na rynek europejski).
Łowiliśmy 5 dni, efekt to 20 szczupaków w rozmiarze 80-110cm i sporo mniejszych ryb, celem spotkanie było zrobienie materiału filmowego o łowieniu szczupaków w okresie późno jesiennym. Chodź pogoda nas nie rozpieszczała...... mieliśmy wszystko, słońce, deszcz, wichury, gradobicia itd. mimo to, daliśmy rade :-D

Oto krótka foto relacja:

W drodze na łowisko

Na łodzi operatorskiej też brały...
Na łodzi operatorskiej też brały...
109cm
109cm
Alexej Shanin, trzykrotny Mistrz Świata
Alexej Shanin, trzykrotny Mistrz Świata
110cm
110cm
Grzegorz Zarębski
Grzegorz Zarębski

Właściciel moskiewskiej telewizji wędkarskiej z pierwszym irlandzkim szczupakiem. Cisza przed burzą ;-) 

Alexey Shanin w akcji.(a raczej chwilę po akcji). Trzykrotny Spinningowy Mistrz Świata i jego rybka

Andrey Shapilov- największy w Europie Wschodniej dystrybutor i producent sprzętu wędkarskiego i jego "Fat Irish Lady"  ;-)

Lansik przy piwku. Po lewej Grzegorz Zarębski, Mistrz Swiata, oraz dwukrotny Mistrz Europy. Po prawej Piotr Piotrowski, właściciel "Wędkarskiego Świata".

Cała Ekipa Polsko- Rosyjsko- Łotewska. Trochę dziwna ta ekipa ze wschodu- "wódki nie pijom"... =-O

Pierwsze dni mrozów. Zaczęło się od nawałnic ze śniegiem, gradem, poziomym deszczem i temperaturami iście syberyjskimi. Podejrzewamy że to nasi Goście z Rosji przemycili do Irlandii tę piękną pogodę.

Chwilowo miałem dość.... pod pretekstem cyknięcia fotki "zmusiłem" Grześka aby usiadł na "rumplu" ;-) Po twarzy widać jak bardzo to docenił. Trzecia łódka musiała się schować gdzieś za kroplami. Piotr w tym czasie wywalił kamerę i statywy z "pogodoszczelnego" pudła i sam się tam schował.... 8-)

Do góry