Firma Fishingireland.pl powstała w 2008 roku. Jej głównym celem jest pokazanie polskim wędkarzom niesamowitego miejsca jakim jest Irlandia. Łowisk pełnych wielkich szczupaków i rekordowych pstrągów potokowych. Jesteśmy pierwszą polską firmą wędkarsko -turystczną na terenie Irlandii. Przez kilka lat działalności, mieliśmy okazje poznać wspaniałych ludzi -  wędkarzy- turystów, którzy odwiedzili nas w poszukiwaniu wymarzonego okazu. Wielu z nich ciągle wraca, co bardzo nas cieszy i motywuje do tworzenia coraz bogatszej oferty, tak aby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni. Od samego początku dajemy z siebie wszystko i dbamy o naszych Gości pod każdym względem, zarówno pod kątem wędkarskim jak i każdym innym. Firma zadbała o serwis wędkarski na najwyższym poziomie, wyróżnia nas dbałość o szczegóły i nietuzinkowa oprawa wypraw. Przewodnicy opiekujący się naszymi Gośćmi, to specjaliści w łowieniu ryb drapieżnych, przez wiele lat startowali w zawodach wędkarskich, tam zdobywając umiejętności i doświadczenie. Dzięki temu walczą o Wasz wynik do ostatniej minuty wyprawy i nigdy się nie poddają.
Firma ściśle współpracuje z wydawnictwem Wędkarstwo Moje Hobby i liderem turystyki wędkarskiej w Polsce- firmą Eventur Fishing oraz firmą Dragon. Zawsze stawiamy na najlepszych, aby nasz Klient był w pełni zadowolony, zarówno z połowów wędkarskich, jak i z  serwisu który oferujemy.        

Nasi Goście zawsze łowią w najlepszych miejscach, pod opieką profesjonalnych przewodników, w bezpiecznych szybkich łodziach, wyposażonych w pełne oprzyrządowanie elektroniczne. Zajmujemy się organizacją wypraw wędkarskich, zarówno indywidualnych jak i grupowych. Na wyprawach panuje przyjazna atmosfera powiązana z nauką najnowocześniejszych technik wędkowania. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy pełną obsługę, wystarczy dostać się do Irlandii, resztą zajmuje się firma.
Jeśli jeszcze zastanawiają się Państwo, czy warto wybrać się na ryby do Irlandii, odpowiedź jest oczywista - warto! Wyprawa wędkarska do Irlandii pozostanie na zawsze w Waszej pamięci.
Zapraszamy wszystkich na wspólną wyprawę.